Okey

Okey

Tür : Puzzle
Yapımcı : Okey
Multiplayer : Yok
Benzer : okey     okeyoyna    
Okey oynamak için internet bağlantısı gerekmeyen kaliteli bir okey oyunu. Öncelikle programın hilesiz bir oyun mantığına sahip olduğunu kesinlikle vurgulamak gerek Üç farklı seviye içeriyor; Acemi, deneyimli, uzman Ayarlar seçeneğindeki fonksiyonları kullanarak programı özelleştirebilirsiniz Animasyon hızının tayini, masanın rengi ve oyuncu isimlerini değiştirebilme Değişik ses efektleri. Okey'i yanlışlıkla attığınızda duyduğunuz kahkahalar buna iyi bir örnek sayılır Taşları otomatik olarak dizme Yenilikler: *Oyunun yapay zekası arttırılmış. *Artık eskisi kadar kolay kazanamayacaksınız. *Çifte gitmek istediğinizde bir tek tuşa basmanız yeterli. *Bu seçeneği etkinleştirdiğinizde yere atılan tüm taşları görebilirsiniz. Programın içerisindeki yardım seçeneği ile oyunun kurallarına ulaşabilirsiniz.
Boyut : 1 MB
Süre : 1 dakika
Oyunu İndir
Puan : 2,9
Puan ver :  

Kırık Link
Okey Bilgisayar versiyonu demo veya Ücretsiz sürümdür. Oyunu indirmek için Oyunu İndir linkine tıklayınız. Oyunları yasal şekilde kullanmanızı öneririz.

"Okey" için yapılmış 3 yorum

kılıç 23.08.2013,17:08
nokia n8 neden yüklenmiyor
yusuf 05.01.2010,18:37
bence okey tam bana göre yaratıl mış
ferhat 24.04.2009,04:51
selam eline sağlik kardeş

Yorum Yapın

 Adınız
 E-mail

Oyun indir Gizlilik Politikası İletişim
Joyoyun.com bedava oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesi. Sitemizdeki tüm oyunlar demo olarak eklenmiş ve hakları sahiplerine aittir.
Sitemizdeki tüm oyunları ücretsiz olarak indirebilir ve paylaşabilirsiniz. En yeni Pc Oyunları sitemizde yer alır. Pes indir ve Fifa indir