King Arthur 2: The Role Playing Wargame

King Arthur 2: The Role Playing Wargame

Tür : RTS
Yapımcı : NeocoreGames
Multiplayer : Var
Benzer : kral     arthur     strateji    
Kral Arthurun dünyasına yolculuk yapacağız. Genç kral Arthur olarak, Britanya adasının (Günümüzde İngiltere) fantastik dünyasının kendi iç çekişmeleri arasındaki yerinizi alıyorsunuz. Siz görevleri ve seçimlerinizi yaptıkça nasıl bir kral olduğunuzu da ortaya koyuyorsunuz. Rol yapma bu ya, her seçim kişiliğinizi belirliyor. Oyunun sağ panelinden ulaştığınız ekranda seçimlerinizin sizi götürdüğü dört nokta var. İyi, zalim, eski toprak ve koyu bir dindar arasında gidiyor bu bar. Barınızın ilerleyip yeni birim ve büyüler kazandıkça, diğer ülkelerin size bakışı değişiyor. Bu yüzden bir seçim yapıp, o çizgiden ilerlemek en mantıklısı olacaktır.
Boyut : 1,7 GB
Süre : 283 dakika
Oyunu İndir
Puan : 3,9
Puan ver :  

Kırık Link
King Arthur 2: The Role Playing Wargame Bilgisayar versiyonu demo veya Ücretsiz sürümdür. Oyunu indirmek için Oyunu İndir linkine tıklayınız. Oyunları yasal şekilde kullanmanızı öneririz.

"King Arthur 2: The Role Playing Wargame" için yapılmış 0 yorum

Henüz bu oyuna yorum yapılmamış, ilk sen yapmak ister misin?

Yorum Yapın

 Adınız
 E-mail

Oyun indir Gizlilik Politikası İletişim
Joyoyun.com bedava oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesi. Sitemizdeki tüm oyunlar demo olarak eklenmiş ve hakları sahiplerine aittir.
Sitemizdeki tüm oyunları ücretsiz olarak indirebilir ve paylaşabilirsiniz. En yeni Pc Oyunları sitemizde yer alır. Pes indir ve Fifa indir