Citadels

Citadels

Tür : RTS
Yapımcı : bitComposer Games
Multiplayer : Var
Benzer : savaş     fetih    
Haçlı seferleri üzerine hazırlanmış bir strateji oyunu daha bizlerle birlikte. Tarihte uzun yıllar sürmüş ve defalarca tekrar etmiş haçlı seferleri hikayesi kullanılmakta. Savunma üzerine odaklanmanız için tasarlanmış görevler bulunmakta. Ayrıca ülkenizi ticari yönden de kalkındırmak zorundasınız. Yani amacımız sadece savaş değil. Refah seviyesi yüksek bir toplum oluşturmak.

Birçok haçlı seferinde görev alacaksınız. Amaç belli düşman topraklarını ele geçirmek. Bunu yapabilmek için kahramanlardan yardım alman şart. Tek başına yapacakların sınırlı. Elinden geli yapıp stratejilerini oluştur ve topraklara sefere çık. Önce kaleleri al ve halkı kendine inandır. Yoksa ele geçirmen çok zor olur. Aynı zamanda fethettiğin topraklarda sağlam kale ve savunma oluştur yoksa kazandıklarını kaybedersin.

Boyut : 250 MB
Süre : 42 dakika
Oyunu İndir
Puan : 3,2
Puan ver :  

Kırık Link
Citadels Bilgisayar versiyonu demo veya Ücretsiz sürümdür. Oyunu indirmek için Oyunu İndir linkine tıklayınız. Oyunları yasal şekilde kullanmanızı öneririz.

"Citadels" için yapılmış 0 yorum

Henüz bu oyuna yorum yapılmamış, ilk sen yapmak ister misin?

Yorum Yapın

 Adınız
 E-mail

Oyun indir Gizlilik Politikası İletişim
Joyoyun.com bedava oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesi. Sitemizdeki tüm oyunlar demo olarak eklenmiş ve hakları sahiplerine aittir.
Sitemizdeki tüm oyunları ücretsiz olarak indirebilir ve paylaşabilirsiniz. En yeni Pc Oyunları sitemizde yer alır. Pes indir ve Fifa indir