IL-2 Sturmovik

IL-2 Sturmovik

Tür : Simülasyon
Yapımcı : Ubisoft
Multiplayer : Var
Benzer : uçak     savaş     simülasyon     uçaklar     hava     gökyüzü     pilot    
Similasyon oyunlarıa rasında özel bir yere sahip bir oyun karşımızda. Bir çok özel uçak seçeneği ile göklerin tek hakimi olmak artık elimizde. IL-2’nin grafik motorunda en sevdiğim yanı, dış çerçeveyi iyi hesaplaması ve çizmesi. Bunu her zamanki gibi yapmış. Modellemeler ve ortama diyecek bir lafım yok. Aslında oyunun grafikleri üstünde bir değişiklik yok. Çoğu oyuna taş çıkartacak olan grafikler yinede “Ben yaşlanıyorum” uyarısını dile getirmeye başlamışlar. Gerçi yepyeni bir Sturmovik’le, yeni bir grafik motoru ortaya çıkacaktır. Sesler zaten aynı, kalite korunmuş. Aslına bakılırsa oyunun teknik yönü yine aynı. Sadece arada yapılan bir iki ekleme ve makyajlama var o kadar. Ara yüz her zamanki gibi karşımızda. Yapmak gereken sadece istediğimizin üstüne gelip tıklamak. Bu paket için ara yüz üzerinde de biraz makyaj yapılması daha hoş bir detay olurdu.
Boyut : 140 MB
Süre : 23 dakika
Oyunu İndir
Puan : 3
Puan ver :  

Kırık Link
IL-2 Sturmovik Bilgisayar versiyonu demo veya Ücretsiz sürümdür. Oyunu indirmek için Oyunu İndir linkine tıklayınız. Oyunları yasal şekilde kullanmanızı öneririz.

"IL-2 Sturmovik" için yapılmış 2 yorum

muhammed 25.06.2013,19:17
var senin yazının 2 üstünde ama bende inmiyo
muhutin kıllı bacak 11.07.2010,23:37
ya agalra nerden indirciez bu oyunu link yokıı :((((

Yorum Yapın

 Adınız
 E-mail

Oyun indir Gizlilik Politikası İletişim
Joyoyun.com bedava oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesi. Sitemizdeki tüm oyunlar demo olarak eklenmiş ve hakları sahiplerine aittir.
Sitemizdeki tüm oyunları ücretsiz olarak indirebilir ve paylaşabilirsiniz. En yeni Pc Oyunları sitemizde yer alır. Pes indir ve Fifa indir