Bus Driver Gold

Bus Driver Gold

Tür : Simülasyon
Yapımcı : Driver
Multiplayer : Yok
Benzer : otobüs     kamyon     şoför     tır     indir     similatör    
Bus Driver Gold ile usta otobüs şoförü olun. Simulator oyunu ile sizde gerçek bir otobüs sürmenin keyfini yaşayacaksınız. Ototbüs sürerken aynı zaman da size verilen bir takım görevler bulunacak. bu görevler günlük yaşantımız da otobüs şoförlerinin yaptığı görevlerle çok benzerlik gösteriyor. Sizde bu görevleri üstleniyorsunuz.

Bus Driver GOLD 2012 Simulator oyunu benzerleri arasın da farklılaşmış ve oldukça yoğun bir kullanım alanına ulaşmıştır. İstanbul'dan Niğde'ye kadar, bir çok hayranı bulunmaktadır. Sizde uzun süredir bu oyunu oynuyorsanız ya da oynamaya niyetlendiyseniz bu sürümü deneyebilirsiniz.

Boyut : 78 MB
Süre : 13 dakika
Oyunu İndir
Puan : 4
Puan ver :  

Kırık Link
Bus Driver Gold Bilgisayar versiyonu demo veya Ücretsiz sürümdür. Oyunu indirmek için Oyunu İndir linkine tıklayınız. Oyunları yasal şekilde kullanmanızı öneririz.

"Bus Driver Gold" için yapılmış 3 yorum

frenf 01.11.2012,17:28
good morning
klo drivr vestis game
berk 28.06.2012,11:01
oyuna bakacamda bizim bilgisayar kaldırdı ama zor kaldırdı bizim bilgisayar en fazla 720 mb`lık oyun kaldırıyo ama yazıları büyüttü felan sildim bende
kaan 01.05.2012,19:29
hiç güzel değillan nebiçim oyunlan bu

Yorum Yapın

 Adınız
 E-mail

Oyun indir Gizlilik Politikası İletişim
Joyoyun.com bedava oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesi. Sitemizdeki tüm oyunlar demo olarak eklenmiş ve hakları sahiplerine aittir.
Sitemizdeki tüm oyunları ücretsiz olarak indirebilir ve paylaşabilirsiniz. En yeni Pc Oyunları sitemizde yer alır. Pes indir ve Fifa indir