Freedom Force

Freedom Force

Tür : Adventure
Yapımcı : Irrational Games
Multiplayer : Yok
Benzer : çizgifilm     süper     kahraman     macera     indir    
Çizgi film kahramanlarının dünyasında macera ve aksiyon dolu bir oyun. Süper kahramanlardan dolu bir oyun nasıl eğlenceli olmazki. Oyunda süper kahramanları yöneteceksiniz. Oyuna süper kahramanlardan birisinin (Alchemiss) kontrolü ile başlıyoruz, oyunun nasıl oynanacağını ve kontrollerini anlatan bir önbölüm oynadıktan sonra asıl konuya geliyoruz. II. Dünya savaşı yılları... Alchemiss bir kabus görmektedir, bir zaman dostu olan bütün herkes şimdi düşmanın tarafına geçmiştir ve onunla savaşmaktadırlar. Rüyasından Menthor tarafından uyandırılan Alchemiss meğer geleceği görmektedir. Bu bir işarettir, eğer dünyadaki düşmanlar yok edilmezse (özgürleştirilmezse) bugün dostu olan herkes düşmanın tarafına geçecektir.
Boyut : 80 MB
Süre : 13 dakika
Oyunu İndir
Puan : 3,5
Puan ver :  

Kırık Link
Freedom Force Bilgisayar versiyonu demo veya Ücretsiz sürümdür. Oyunu indirmek için Oyunu İndir linkine tıklayınız. Oyunları yasal şekilde kullanmanızı öneririz.

"Freedom Force" için yapılmış 1 yorum

taha emir 23.08.2010,11:07
oyunu indi cem daha önce akadaşımdaoynadım çok güzel

Yorum Yapın

 Adınız
 E-mail

Oyun indir Gizlilik Politikası İletişim
Joyoyun.com bedava oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesi. Sitemizdeki tüm oyunlar demo olarak eklenmiş ve hakları sahiplerine aittir.
Sitemizdeki tüm oyunları ücretsiz olarak indirebilir ve paylaşabilirsiniz. En yeni Pc Oyunları sitemizde yer alır. Pes indir ve Fifa indir