Horse Racing Manager 2

Horse Racing Manager 2

Tür : Yarış
Yapımcı : RTL
Multiplayer : Yok
Benzer : at     menejerlik     jokey     yarış    
Menejerlik olayına birde bu açıdan bakalım. At yarışlarını konu olan bir menejerlik oyunu. Oyunun bu sürümünde sadece "Jockey Mode" açık olup bu kısma tıklayıp girdiğinizde 3 oyun aşaması (easy, normal, hard) ve 2 yarış türü (resimlidir) seçimi yapıp, diğer aşamaya geçtiğinizdee, jokey için bir isim girip, daha sonra kıyafet seçimi yapıp, bu seçimler bittikten sonra da, diğer aşamaya geçip (seçimsiz bölümleri geçip) "weekend races" kısmından "Flat/Düz ve Hurdles/Engelli" seçimi yapıp ilerledikten sonra hava durumu, rakipler, mesafe, kazanç bilgilerini görebilirsiniz. Daha sonra ise "race" tuşuna tıkladığınızda demo oyun başlatılır.
Boyut : 280 MB
Süre : 47 dakika
Oyunu İndir
Puan : 4
Puan ver :  

Kırık Link
Horse Racing Manager 2 Bilgisayar versiyonu demo veya Ücretsiz sürümdür. Oyunu indirmek için Oyunu İndir linkine tıklayınız. Oyunları yasal şekilde kullanmanızı öneririz.

"Horse Racing Manager 2" için yapılmış 0 yorum

Henüz bu oyuna yorum yapılmamış, ilk sen yapmak ister misin?

Yorum Yapın

 Adınız
 E-mail

Oyun indir Gizlilik Politikası İletişim
Joyoyun.com bedava oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesi. Sitemizdeki tüm oyunlar demo olarak eklenmiş ve hakları sahiplerine aittir.
Sitemizdeki tüm oyunları ücretsiz olarak indirebilir ve paylaşabilirsiniz. En yeni Pc Oyunları sitemizde yer alır. Pes indir ve Fifa indir