Operation Flashpoint: Dragon Rising

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Tür : FPS
Yapımcı : Codemasters
Multiplayer : Var
Benzer : flash     flashpoint     çatışma     silah     silahlı     indir    
Gerçek bir operasyona çıkma vakti geldi. Zorlu bölümler ve tamamen gerçeklik hissi veren çatışma bölümleri sizi bekliyor. Gerçek dünyadan bire bir modellenmiş bölümler sizi kendine hayran bırakacak. Japonya’nın kuzey kıyılarında bulunan kurgu bir adada, Skira’da geçen Operation Flashpoint: Dragon Rising, zengin yeraltı kaynakları yüzünden dünya devleri Rusya ve Çin arasında siyasi bazı problemlere yol açar. İşin başından beri diplomasi ile çözülemeyeceğine inanan Çin hükümeti, adanın tamamını kontrolü altına alır. Skira’dan bu kadar çabuk vazgeçmeyen Rusya ise eski düşmanı Amerika’nın da yardımıyla adayı ele geçirmek niyetindedir.
Boyut : 1,4 GB
Süre : 233 dakika
Oyunu İndir
Puan : 3,2
Puan ver :  

Kırık Link
Operation Flashpoint: Dragon Rising Bilgisayar versiyonu demo veya Ücretsiz sürümdür. Oyunu indirmek için Oyunu İndir linkine tıklayınız. Oyunları yasal şekilde kullanmanızı öneririz.

"Operation Flashpoint: Dragon Rising" için yapılmış 3 yorum

muhammed 26.06.2012,16:58
çok güzel
recep 06.04.2010,16:33
orda oyunu indir yazıyo nasıl göremediniz anlamadım
ceff hardy 11.01.2010,15:33
bu oyun nasıl indirilyor anlamadım ama indirebilirim galiba çok basittir eminim inşallah indirilme yerini bulursamcok çabuk full indirilebilir inşallah sizde full indire bilirsiniz tabiki bende

Yorum Yapın

 Adınız
 E-mail

Oyun indir Gizlilik Politikası İletişim
Joyoyun.com bedava oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesi. Sitemizdeki tüm oyunlar demo olarak eklenmiş ve hakları sahiplerine aittir.
Sitemizdeki tüm oyunları ücretsiz olarak indirebilir ve paylaşabilirsiniz. En yeni Pc Oyunları sitemizde yer alır. Pes indir ve Fifa indir