Onimusha 3

Onimusha 3

Tür : Aksiyon
Yapımcı : Capcom
Multiplayer : Yok
Benzer : aksiyon     holywood     dövüş    
Ünlü film yıldızı bu oyunda sizlerle olacaktır. Onimusha 3: Demon Siege ile ilk oyunun senaryosuna devam edilmiş durumda. 2. oyun ile ara verilen senaryo 3. oyunda tekrar karşımızda. Kötü karakter Nobunaga Fransa' ya tekrar dönüyor. Fransa' ya gelen bu kötülüğe karşı Jacques Blanc rolünde Jean Reno, karşı koymaya çalışıyor. Onimusha 3 birincisi gibi japonca değil, bu sefer ingilizce. Oyunun genel olarak ayarları değiştirilmeden dizayn edilmiş. İlk oyundaki çift karakter ile oynama burada devam ediyor, fakat bunu faklı zamanlarda oynayarak yapıyoruz. Eski Japonya?da Jacques' i, günümüz Fransa' sında ise Samanosuke' yi kontrol ediyoruz. Oyunda karakterlerin kullandığı silahlar yenilenmiş ve yeni silahlar da gelmiş durumda. Jacques te balyoz, elektrikli mızrak ve kırbaç bulunurken Samanosuke da yay, kılıç ve balta gibi silahlar bulunuyor. Oyun klasik Onimusha tarzını devam ettirdiği şekilde yaratık öldürüp eşyaları ve güçleri toplayarak gücümüzü arttırmaya çalışıyoruz. Aşamalarda ilerlerken ipuçlarını çözerek kapıları açmaya uğraşıyoruz.
Boyut : 98 MB
Süre : 16 dakika
Oyunu İndir
Puan : 3,3
Puan ver :  

Kırık Link
Onimusha 3 Bilgisayar versiyonu demo veya Ücretsiz sürümdür. Oyunu indirmek için Oyunu İndir linkine tıklayınız. Oyunları yasal şekilde kullanmanızı öneririz.

"Onimusha 3" için yapılmış 0 yorum

Henüz bu oyuna yorum yapılmamış, ilk sen yapmak ister misin?

Yorum Yapın

 Adınız
 E-mail

Oyun indir Gizlilik Politikası İletişim
Joyoyun.com bedava oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesi. Sitemizdeki tüm oyunlar demo olarak eklenmiş ve hakları sahiplerine aittir.
Sitemizdeki tüm oyunları ücretsiz olarak indirebilir ve paylaşabilirsiniz. En yeni Pc Oyunları sitemizde yer alır. Pes indir ve Fifa indir