Mafia 2

Mafia 2

Tür : Aksiyon
Yapımcı : 2K Games
Multiplayer : Var
Benzer : mafya     mafya2     mafia     aksiyon     silah     silahlı     oyunindir    
Oyunda yönlendireceğimiz karakter ise fakir ve Sicilya göçmeni bir ailenin oğlu Vito Scaletta olacak. Fakir olmasından dolayı geleceğini karamsar bir şekilde gören Vito, bu nedenle İtalyan mafyasına katılacak. Tabi oyunun konusunun gene ilk oyundaki gibi güzel bir kurgu ile ilerleyeceği ve çok daha karanlık bir atmosferde geçeceği yapımcıların verdiği sözler arasında yer alıyor.

İlk oyunda daha çok arabalı çatışma sahnelerine şahit oluyorduk. İkinci oyunda ise bu durum çok daha dengeli bir şekilde karşımıza çıkacak. Araba kovalamaca sahneleri dışında oyunda alacağımız bir çok görevde bireysel çatışmalara da girebileceğiz. Ayrıca çatışmalar sadece açık mekanlarda değil bir çok farklı kapalı mekanlarda da geçecek. Bu dengeli durumdan dolayı, oyunda bir de siper alma sistemi bulunacak. Yapay zekanın oldukça iyi işleyeceği oyunda, siper alma sistemi çoğu zaman hayatımızı kurtaran en büyük unsur olacak. Oyundaki yapay zeka işleyişini biraz daha açacak olur isek düşmanlarında bizi zorlayacak bir yapay zekaya sahip olacağınız söyleyebiliriz. Sizin gibi onlarda siper alacak ve çatışma sırasında çok dikkatli davranacaklar.
Boyut : 940 MB
Süre : 157 dakika
Oyunu İndir
Puan : 3,3
Puan ver :  

Kırık Link
Mafia 2 Bilgisayar versiyonu demo veya Ücretsiz sürümdür. Oyunu indirmek için Oyunu İndir linkine tıklayınız. Oyunları yasal şekilde kullanmanızı öneririz.

"Mafia 2 " için yapılmış 0 yorum

Henüz bu oyuna yorum yapılmamış, ilk sen yapmak ister misin?

Yorum Yapın

 Adınız
 E-mail

Oyun indir Gizlilik Politikası İletişim
Joyoyun.com bedava oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesi. Sitemizdeki tüm oyunlar demo olarak eklenmiş ve hakları sahiplerine aittir.
Sitemizdeki tüm oyunları ücretsiz olarak indirebilir ve paylaşabilirsiniz. En yeni Pc Oyunları sitemizde yer alır. Pes indir ve Fifa indir