Battlefield: Bad Company 2 Beta Client

Battlefield: Bad Company 2 Beta Client

Tür : FPS
Yapımcı : EA Games
Multiplayer : Var
Benzer : Battlefield     bad     savaş     asker     ordu     silah     silahlı     kantır    
Savaş oyunları tutkunlarına özel Battlefield: Bad Company 2 Beta Client oyunu sizi bekliyor. Bu sefer işleri gerçekten sıkı tutmuşlar. Grafik olsun çevre ile etkileşim olsun hepsi üst düzeyde. Gerçek bir operasyon heyacanını sonuna kadar bize hissettiriyor. Oyunda patlatılması gereken hedefler var, isterseniz bu hedeflerin binasını uzaktan tankla yıkın, isterseniz yanınıza güvendiğiniz 2-3 adamı alıp binayı kuşatın. Oyun eskilerine göre oldukça geliştirilmiş, çevre tamamen yıkılabiliyor. Örnek vermek gerekirse, bi binanın içine girip güvende olduğunuzu düşünürken dışardan gelen bi tank ateşiyle açıkta kalabiliyosunuz. Veya arkasına siper aldığınız çitlerin delik deşik olduğunu ve düşmanın sizi haritada işaretlediğini görebiliyosunuz. Siper alacak bi şey yoksa, az önce önünüze düşen havan bombasını yarattığı çukura girebiliyosunuz.
Boyut : 1,4 GB
Süre : 233 dakika
Oyunu İndir
Puan : 3
Puan ver :  

Kırık Link
Battlefield: Bad Company 2 Beta Client Bilgisayar versiyonu demo veya Ücretsiz sürümdür. Oyunu indirmek için Oyunu İndir linkine tıklayınız. Oyunları yasal şekilde kullanmanızı öneririz.

"Battlefield: Bad Company 2 Beta Client" için yapılmış 5 yorum

zabil 25.09.2012,22:50
hic oynamadim ki
recep 20.09.2012,21:42
ben bu oyunu yûklemek isterim
fırat 24.06.2012,11:23
inşallah olur.
murat 01.05.2012,00:33
oynamadan yorum yapamam
ahmet 25.04.2012,22:41
ben bu oyunu çok sevdim ben bu oyunu yüklemeyi çok istiyorum

Yorum Yapın

 Adınız
 E-mail

Oyun indir Gizlilik Politikası İletişim
Joyoyun.com bedava oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesi. Sitemizdeki tüm oyunlar demo olarak eklenmiş ve hakları sahiplerine aittir.
Sitemizdeki tüm oyunları ücretsiz olarak indirebilir ve paylaşabilirsiniz. En yeni Pc Oyunları sitemizde yer alır. Pes indir ve Fifa indir